Všetky naše časopisy nájdete aj v predajnach tlače.

Osudové stretnutia

Akcia Tip
24 hodnotení
9,90 € –70 %
kniha sama 3
9,90 € –70 % 2,90 €
Skladom

Láska po 50tke. Dokáže Adela nájsť ešte šťastnú lásku po 50tke? Musí Peter zmeniť svoj dynamický život kvôli veku? Môže vek zabrániť, aby si do sýtosti vychutnali svoju lásku?

Má Táničkina detská láska budúcnosť s otoľko starším mužom? Može otcova nevera s bývalou ženou dcérinho milenca zničiť ich vzťah?

Môže nová spolužiačka pomôcť zakríknutej dcére hádajúcich sa rodičov? 

Dokáže Filip presvedčiť svoju konzervatívnu matku, že je ako náhradný otec šťastný? Dokáže si nevlastný vnuk získať svoju novú babičku? 

Dokáže Rasťo získať späť svoju ženu po roku s milenkou? 

Príbehy o stretnutiach, ktoré zmenili životy.

17 autentických príbehov vychádzajúcich zo skutočnej slovenskej reality. Priam cítite, že sa prihodili vašej susede, priateľke, mame, či kolegovi.

 Zapíšu sa vám do srdca svojou autenticitou, krásou a silou. Prinesú vám radosť, potešenie a vedomie, že v tom nie ste sami. A práve v tom je ich jedinečnosť a hodnota, v tom, že je v nich pravdivosť, ktorá vás nenechá ľahostajným.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najkrajšie príbehy o láske, nenávisti a  priateľstve.

Pri ich čítaní máte pocit akoby sa stali vašej priateľke, sestre, susede, či kolegovi.

Osudové stretnutie, ktoré im zmenilo všetko, čo žili predtým.

V každom príbehu vidíme seba a hľadáme seba. V tom tkvie záujem o čítanie, teda o spoznávanie osudov iných ľudí, lebo len sám život prináša situácie, ktoré nevymyslí ani najlepší spisovateľ. Nežijeme vo vzduchoprázdne a s prekvapením si uvedomujeme, že naše problémy s opačným pohlavím, rodinou, či priateľmi sú si podobné. Avšak cítíme, že každý životný príbeh je iný a jedinečný, tak ako aj my.  

Kúpou knihy OSUDOVÉ STRETNUTIA podporíte združenie pomáhajúce deťom z detských domovov osamostatniť sa.

buddy

 

Dodatočné parametre

Kategória: Príbehy
Typ: príbehy
Periodicita: exluzívne vydanie