Všetky naše časopisy nájdete aj v predajnach tlače.

O nás

Trénujte si mozgové závity s našimi krížovkami! Tvoríme ich pre vás už vyše 20 rokov. Z nášho vydavateľstva vychádzajú krížovkové časopisy ako Rodinné krížovky, 150 krížoviek a rébusov, Krimi mini8smerovky, Krimikrížovky majora Popoviča, Super krížovky bez okuliarov, Rodinné 8smerovky bez okuliarov, 200 sudoku a číselných hlavolamov, ale aj Oddychový balíček alebo Kalendár s krížovkami na každý deň v roku.

Našou srdcovou záležitosťou sú tiež časopisy s príbehmi, ktoré napísal sám život ako Skutočné príbehy a časopis Napísal sám život. Pri nich nielen zrelaxujete, ale autentické osudy ľudí vám zohrejú dušu a môžu vás inšpirovať k napísaniu toho vášho.

Nájdete nás na šiestich tisícoch predajných miest, v predajniach tlače, supermarketoch, novinových stánkoch, alebo celkom jednoducho si váš obľúbený časopis objednajte z pohodlia domova cez náš web.

Géniov je málo, ale rozmýšľať vie každý! Cesta je našim cieľom, proces je dôležitejší ako výsledok. To, čo máme v hlave, nám nikto nevezme. Pravidelne sa hýbať, striedmo jesť, tráviť čas s priateľmi a so záľubami, taký je recept na šťastie. Aké klišé, ale aké pravdivé! Dovoľte nám stať sa vašimi priateľmi a vašou záľubou!

S nami môžete nachádzať správne riešenia, získať nové poznatky, ale aj súťažiť a vyhrávať!

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie