Všetky naše časopisy nájdete aj v predajnach tlače.

O nás

Trénujte si mozgové závity s našimi krížovkami! Tvoríme ich pre vás už vyše 20 rokov. Z nášho vydavateľstva vychádzajú krížovkové časopisy ako Rodinné krížovky, 150 krížoviek a rébusov, Krimi mini8smerovky, Krimikrížovky majora Popoviča, Super krížovky bez okuliarov, Rodinné 8smerovky bez okuliarov, 200 sudoku a číselných hlavolamov, ale aj Oddychový balíček alebo Kalendár s krížovkami na každý deň v roku.

Našou srdcovou záležitosťou sú tiež časopisy s príbehmi, ktoré napísal sám život ako Skutočné príbehy a časopis Napísal sám život. Pri nich nielen zrelaxujete, ale autentické osudy ľudí vám zohrejú dušu a môžu vás inšpirovať k napísaniu toho vášho.

Nájdete nás na šiestich tisícoch predajných miest, v predajniach tlače, supermarketoch, novinových stánkoch, alebo celkom jednoducho si váš obľúbený časopis objednajte z pohodlia domova cez náš web.

Géniov je málo, ale rozmýšľať vie každý! Cesta je našim cieľom, proces je dôležitejší ako výsledok. To, čo máme v hlave, nám nikto nevezme. Pravidelne sa hýbať, striedmo jesť, tráviť čas s priateľmi a so záľubami, taký je recept na šťastie. Aké klišé, ale aké pravdivé! Dovoľte nám stať sa vašimi priateľmi a vašou záľubou!

S nami môžete nachádzať správne riešenia, získať nové poznatky, ale aj súťažiť a vyhrávať!