Všetky naše časopisy nájdete aj v predajnach tlače.

Digitálny mesačník

1. Kompletný krížovkový digitálny mesačník a bonusy
Zaplatením členského sa stávate členom Klubu a získavate prístup do členskej sekcie Klubu Navždy mladý. Každý mesiac v nej nájdete kompletný digitálny krížovkový časopis: Maratón s príbehom (to je 2 krížovky na každý deň) bonusové krížovky a osemsmerovky, sudoku a kakuro, zaujímavé články. A samozrejme-tak ako v každom našom mesačníku pravidelné žrebovanie výhercov 1. a 15.eho v mesiaci!

2. Komunita
Nie ste sami! Maratón budú zároveň s vami lúštiť ďalší členovia. Krížovky by ste mali lúštiť každý deň postupne, užijete si lúštenie aj napätie z príbehu spolu s členmi skupiny. Ale, samozrejme, je to len a len na vás:-).

3. Časopis
Každý člen získava mesačne 1 krížovkový časopis v pdf formáte a 1 Maľovánky v pdf formáte (na vytlačenie).

4. Automatická platba
Po ukončení kalendárneho mesiaca vám bude účtovaná platba za členské vo výške maximálne 4 Eur (ak si neuplatňujete bonusy a zľavy). Platba bude automaticky vykonaná z vašej karty, ktorú ste zadali pri objednávke. Ak si už nebudete priať pokračovať, členstvo a platby môžete kedykoľvek zrušiť. Bez záväzkov.

5. Garantovaná cena
Využite výnimočnú ponuku a kúpte si digitálny krížovkový mesačník (členské v Klube Navždy mladý) za 4 Eurá. Cena platí pri registrácii do 30.4.2020!