Všetky naše časopisy nájdete aj v predajnach tlače.

Digitálny mesačník

1. Kompletný krížovkový digitálny mesačník a bonusy
Zaplatením členského sa stávate členom Klubu a získavate prístup do členskej sekcie Klubu Navždy mladý. Každý mesiac v nej nájdete kompletný digitálny krížovkový časopis: Maratón s príbehom (to je 2 krížovky na každý deň) bonusové krížovky a osemsmerovky, sudoku a kakuro, zaujímavé články. A samozrejme-tak ako v každom našom mesačníku pravidelné žrebovanie výhercov 1. a 15.eho v mesiaci!

2. Komunita
Nie ste sami! Maratón budú zároveň s vami lúštiť ďalší členovia. Krížovky by ste mali lúštiť každý deň postupne, užijete si lúštenie aj napätie z príbehu spolu s členmi skupiny. Ale, samozrejme, je to len a len na vás:-).

3. Časopis
Každý člen získava mesačne 1 krížovkový časopis v pdf formáte a 1 Maľovánky v pdf formáte (na vytlačenie).

4. Automatická platba
Po ukončení kalendárneho mesiaca vám bude účtovaná platba za členské vo výške maximálne 4 Eur (ak si neuplatňujete bonusy a zľavy). Platba bude automaticky vykonaná z vašej karty, ktorú ste zadali pri objednávke. Ak si už nebudete priať pokračovať, členstvo a platby môžete kedykoľvek zrušiť. Bez záväzkov.

5. Garantovaná cena
Využite výnimočnú ponuku a kúpte si digitálny krížovkový mesačník (členské v Klube Navždy mladý) za 4 Eurá. Cena platí pri registrácii do 30.4.2020!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie