Všetky naše časopisy nájdete aj v predajnach tlače.

E-book Ako na imunitu

Novinka Tip
3 hodnotenia
ZADARMOZADARMO
ebook 1 imunita
1 €
Len v e-shope

Pri interakcii s inými ľuďmi v práci, posilňovni alebo pri cestovaní sme vystavení ich baktériám. V každodennom živote zároveň zažívame aj fyzický a psychologický stres. Všetky tieto faktory ovplyvňujú náš imunitný systém, fyzické zdravie a celkovú pohodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Každý človek má dva imunitné systémy: vrodený a získaný. Vo väčšine prípadov je vrodený imunitný systém dôležitejší pri ochrane pred infekciami. Je tvorený špecializovanými bunkami a enzýmami, ktoré sú vždy prítomné a pripravené na boj proti mikróbom v mieste infekcie, akonáhle sa takáto hrozba objaví.  Získaný imunitný systém si dokáže zapamätať špecifické patogény a poskytnúť tak dlhodobú obranu a ochranu pred opakovanými infekciami. Vitamín D je rozhodujúci pre aktiváciu všetkých imunitných obranných systémov v tele a bez dostatočného príjmu tohto vitamínu je imunitný systém menej schopný bojovať proti infekciám. Chceli by ste si pozrieť prednášku na túto téme? Prihlásiť sa môžte tu: https://www.zdravieplus.com/zivy-webinar-o-prevencii-zdravia/ 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie