Všetky naše časopisy nájdete aj v predajnach tlače.

Zinogene+

Akcia
4 hodnotenia
69 €
Skladom

2 týždňová kúra 4 tablety - denne urobí dôkladnú očistu vášho organizmu od zombie buniek. Potrebujete 2 balenia...
ZinoGene+ je prevratná inovácia v potravinových doplnkoch. Vedecký prelom založený na komplexnom zložení fukoidanov, prírodného polysacharidu
z morskej riasy, polyfenolov, vitamínu C a zinku, ktoré podporujú syntézu DNA1 a bunkové delenie2. V procese starnutia dochádza k nahromadeniu dysfunkčných buniek a poklesu regenerácie. Rýchlosť, ktorou sa to deje, ovplyvňuje obsah živín v našej strave.
 
Starnúce kmeňové bunky majú za normálnych okolností samovražednú funkciu a mali by byť odstránené. Túto schopnosť postupne strácajú a zostávajú uväznené v kostnej dreni. Nemajú žiadny pozitívny prínos, poškodzujú miestne tkanivo a môžu zrýchliť nárast nádorov. Látky, ktoré dokážu organizmus od týchto tzv. zombie buniek očistiť sa nazývajú senolytiká. Senolytiká ničia zombie bunky, ktoré sa síce prestali deliť, ale neodumierajú a nemôžu byť odstránené a nahradené novými. Namiesto toho pumpujú do okolia škodlivé látky urýchľujúce starnutie zdravých buniek. Doteraz sa používali ako senolytiká chemické preparáty, ktoré vždy prinášajú so sebou nežiaduce účinky.
 
Dr. Paul Clayton a Zinzino prináša na trh čisto prírodný produkt ZiniGene+, ktorý  prináša senolytické účinky, ale bez vedľajších účinkov.

 

JARNÁ OČISTA SO ZINOGENE+

BEZ CUKRU

PRÍSADY
Z PRÍRODNÝCH ZDROJOV

page1image3444041616

Obsah: 30 gramov, 30 tabliet

ŠPIČKOVÉ INOVÁCIE PODPORUJÚ:

syntézu DNA1
bunkové delenie2
ochranu pred oxidačným stresom3,4

ČISTO PRÍRODNÉ ZLOŽKY PRE ÚČINNÚ BIOLOGICKÚ DOSTUPNOSŤ:

kurkumín z kurkumy pravej,
kvercetín zo sofory japonskej a cibule, fukoidány z morských rias,
fisetín z jahôd,
piperín z čierneho korenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA: Dospelí: Užite 1 tabletu denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

ZLOŽENIE: Objemové činidlo (sorbitol), výťažok z kurkumínu (Curcuma longa)*, zmes kvercetínu (zo sofory japonskej (Sophora japonica)*, z výťažku z cibule (Allium cepa)* a QuercefitTM fosfolipidový komplex (Sophora japonica)), výťažok z fukoidan wakame (Undaria Pinnatifida)*, vitamín C z výťažku z aceroly (Malpighia glabra)*, zmes fisetínu (z výťažku zo škumpy vlasatej (Cotinus coggygria)*

a výťažku z jahôd (Fragaria ananassa Duchesne))*, protihrudkujúce

látky (ryžový koncentrát, predželatínovaný škrob z kukurice), zinok

(chelátový bisglycinát zinočnatý)*, výťažok z čierneho korenia ako

(Piper nigrum)*. *Pôvod z krajín mimo EÚ.
VÝSTRAHA: Ak ste tehotná, pred užitím tohto doplnku sa poraďte so svojím lekárom.

SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí.

VÝŤAŽOK Z KURKUMÍNU

Vďaka jasne žltej farbe je kurkumín základným kameňom zloženia ZinoGene+. Kurkumín produkujú rastliny druhu Curcuma longa, ktoré patria do čeľade ďumbierovité. Od minulosti sa kurkumín používa v Indii už tisícky rokov ako korenie a ako súčasť ayurvédskych tradícií. Dnes sa často používa na celom svete vo výživových doplnkoch, kozmetických produktoch, potravinárskych príchutiach a farbivách.

Na trhu je veľa rôznych výťažkov kurkumínu, je však medzi nimi výrazný rozdiel v ich biologickej dostupnosti, pretože sa veľmi líšia, pokiaľ ide o množstvo zložiek s aktívnym účinkom. Výťažok z kurkumínu, ktorý obsahujú naše produkty, je veľmi starostlivo vyberaný a poskytuje celé spektrum kurkumoidov. Vybrali sme svetovo uznávanú zložku HydroCurc , ktorá je biologicky najdostupnejším kurkumínom na svete. To znamená zvýšenú absorpciu a následne zvýšenú účinnosť a funkčnosť.

KVERCETÍN

Kvercetín je prírodný pigment prítomný v mnohých druhoch ovocia, zeleniny a obilí. Má antioxidačné vlastnosti a patrí do podskupiny polyfenolov nazývaných flavonoidy. Odhaduje sa, že priemerný človek spotrebuje 10 – 100 mg denne prostredníctvom potravinových zdrojov, ako sú cibuľa, jablká, kapary, bobuľové ovocie, citrusové plody, čerešne, káva, hrozno, zelený čaj a červené víno.

Dôležité je poznamenať, že množstvo kvercetínu v potravinách môže závisieť od podmienok, v ktorých sa potraviny pestovali. Aby sme tak mohli optimalizovať biologickú dostupnosť a funkčnosť, vytvorili sme našu vlastnú zmes kvercetínu s použitím troch rôznych zložiek z dvoch rôznych rastlinných zdrojov: sofory japonskej a cibúľ. Kvalita našich zložiek je zakaždým taká dôležitá ako ich množstvo, a to zostáva našou prioritou, pokiaľ ide o zdroje kvercetínu, ktoré sme vybrali pre tento prípravok.

FUKOIDÁNY

Hnedé morské riasy obsahujú prvok nazvaný fukoidán. Fukoidány z morských rias sú nepriľnavé zlúčeniny (môžete si ich predstaviť ako biologický ekvivalent teflónu). Nachádzajú sa v rôznych druhoch hnedých morských rias v ich bunkových stenách, a slúžia na ochranu rias pred vonkajším stresom.

Výživové vlastnosti fukoidánov nie sú novou informáciou.
V minulosti sa morské riasy obsahujúce fukoidán používali
v starovekých tradíciách už tisíce rokov. V skutočnosti prvé záznamy o jeho použití sa datujú do roku 12000 pred Kristom, keď sa počas archeologických vykopávok v Monte Verde v Čile odkryli dôkazy o ich používaní.

Dnes sa fukoidány ako vysoko hodnotné zložky pridávajú do výživových produktov. Vieme, že kvalita a cena sa medzi rôznymi dodávateľmi výrazne líšia. V našom doplnku ZinoGene+ sme sa rozhodli použiť exkluzívnu zložku fukoidánu.

FISETÍN

Fisetín, ktorý pôsobí v mnohých rastlinách ako farbivo, patrí do flavonoidnej skupiny polyfenolov. V doplnku ZinoGene+ sme si vytvorili vlastnú zmes fisetínu z výťažku zo škumpy vlasatej
a výťažku z jahôd.

Tento bioflavanoid má antioxidačné vlastnosti a hoci je prítomný v rôznych druhoch ovocia a zeleniny, ako sú jahody, jablká, kaki, hrozno, cibuľa, kivi a kel, koncentrácia je nízka. Priemerný denný príjem fisetínu z rôznych zdrojov zeleniny sa odhaduje na približne 0,4 mg. Na porovnanie, len 1 tableta ZinoGene+ poskytuje 25 mg.

PIPERÍN

Čierne korenie je jedným z najčastejšie používaných korenín na celom svete a je vyrobené z mletých zrniek korenia, čo je sušené bobule z peprovníka čierneho (piper nigrum). Čierne korenie je však viac než len základ kuchyne, považuje sa za „kráľa korení“ a používalo sa tisícky rokov v starovekých ayurvédskych tradíciách kvôli vysokej koncentrácii silných vysoko antioxidantných zlúčenín nazvaných piperín.

Piperín sa počas fázy dozrievania extrahuje z rastliny, keď sa mení farba bobúľ zo zelenej na červenú. Načasovanie zberu je dôležitým aspektom zabezpečenia vrcholového antioxidačného profilu piperínu. V doplnku ZinoGene+ sme použili patentovaný extrakt BioPerine®, ktorý bol štandardizovaný na minimálne 95 % piperínu a používame ho ako biodostupný vylepšovač viac ako 20 rokov.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie