Všetky naše časopisy nájdete aj v predajnach tlače.

Zinogene+ (pre získanie premium ceny 52 Eur čítajte DETAIL)

Akcia
4 hodnotenia
74 €
Skladom

2 týždňová kúra 4 tablety - denne urobí dôkladnú očistu vášho organizmu od zombie buniek. Potrebujete 2 balenia...
ZinoGene+ je prevratná inovácia v potravinových doplnkoch. Vedecký prelom založený na komplexnom zložení fukoidanov, prírodného polysacharidu
z morskej riasy, polyfenolov, vitamínu C a zinku, ktoré podporujú syntézu DNA1 a bunkové delenie2. V procese starnutia dochádza k nahromadeniu dysfunkčných buniek a poklesu regenerácie. Rýchlosť, ktorou sa to deje, ovplyvňuje obsah živín v našej strave.
 
Starnúce kmeňové bunky majú za normálnych okolností samovražednú funkciu a mali by byť odstránené. Túto schopnosť postupne strácajú a zostávajú uväznené v kostnej dreni. Nemajú žiadny pozitívny prínos, poškodzujú miestne tkanivo a môžu zrýchliť nárast nádorov. Látky, ktoré dokážu organizmus od týchto tzv. zombie buniek očistiť sa nazývajú senolytiká. Senolytiká ničia zombie bunky, ktoré sa síce prestali deliť, ale neodumierajú a nemôžu byť odstránené a nahradené novými. Namiesto toho pumpujú do okolia škodlivé látky urýchľujúce starnutie zdravých buniek. Doteraz sa používali ako senolytiká chemické preparáty, ktoré vždy prinášajú so sebou nežiaduce účinky.
 
Dr. Paul Clayton a Zinzino prináša na trh čisto prírodný produkt ZiniGene+, ktorý  prináša senolytické účinky, ale bez vedľajších účinkov.

 

Chcete kupovať za prémiovú cenu 52 Eur?  K získaniu prémiových cien je nutná registrácia a tiež objednanie jedného z predplatených balíčkov PREMIUM. 

Zaregistrovať sa môžte tu:

ZINOGENE+ - nákup za prémiové ceny

 

JARNÁ OČISTA SO ZINOGENE+

BEZ CUKRU

PRÍSADY
Z PRÍRODNÝCH ZDROJOV

page1image3444041616

Obsah: 30 gramov, 30 tabliet

ŠPIČKOVÉ INOVÁCIE PODPORUJÚ:

syntézu DNA1
bunkové delenie2
ochranu pred oxidačným stresom3,4

ČISTO PRÍRODNÉ ZLOŽKY PRE ÚČINNÚ BIOLOGICKÚ DOSTUPNOSŤ:

kurkumín z kurkumy pravej,
kvercetín zo sofory japonskej a cibule, fukoidány z morských rias,
fisetín z jahôd,
piperín z čierneho korenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA: Dospelí: Užite 1 tabletu denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

ZLOŽENIE: Objemové činidlo (sorbitol), výťažok z kurkumínu (Curcuma longa)*, zmes kvercetínu (zo sofory japonskej (Sophora japonica)*, z výťažku z cibule (Allium cepa)* a QuercefitTM fosfolipidový komplex (Sophora japonica)), výťažok z fukoidan wakame (Undaria Pinnatifida)*, vitamín C z výťažku z aceroly (Malpighia glabra)*, zmes fisetínu (z výťažku zo škumpy vlasatej (Cotinus coggygria)*

a výťažku z jahôd (Fragaria ananassa Duchesne))*, protihrudkujúce

látky (ryžový koncentrát, predželatínovaný škrob z kukurice), zinok

(chelátový bisglycinát zinočnatý)*, výťažok z čierneho korenia ako

(Piper nigrum)*. *Pôvod z krajín mimo EÚ.
VÝSTRAHA: Ak ste tehotná, pred užitím tohto doplnku sa poraďte so svojím lekárom.

SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí.

VÝŤAŽOK Z KURKUMÍNU

Vďaka jasne žltej farbe je kurkumín základným kameňom zloženia ZinoGene+. Kurkumín produkujú rastliny druhu Curcuma longa, ktoré patria do čeľade ďumbierovité. Od minulosti sa kurkumín používa v Indii už tisícky rokov ako korenie a ako súčasť ayurvédskych tradícií. Dnes sa často používa na celom svete vo výživových doplnkoch, kozmetických produktoch, potravinárskych príchutiach a farbivách.

Na trhu je veľa rôznych výťažkov kurkumínu, je však medzi nimi výrazný rozdiel v ich biologickej dostupnosti, pretože sa veľmi líšia, pokiaľ ide o množstvo zložiek s aktívnym účinkom. Výťažok z kurkumínu, ktorý obsahujú naše produkty, je veľmi starostlivo vyberaný a poskytuje celé spektrum kurkumoidov. Vybrali sme svetovo uznávanú zložku HydroCurc , ktorá je biologicky najdostupnejším kurkumínom na svete. To znamená zvýšenú absorpciu a následne zvýšenú účinnosť a funkčnosť.

KVERCETÍN

Kvercetín je prírodný pigment prítomný v mnohých druhoch ovocia, zeleniny a obilí. Má antioxidačné vlastnosti a patrí do podskupiny polyfenolov nazývaných flavonoidy. Odhaduje sa, že priemerný človek spotrebuje 10 – 100 mg denne prostredníctvom potravinových zdrojov, ako sú cibuľa, jablká, kapary, bobuľové ovocie, citrusové plody, čerešne, káva, hrozno, zelený čaj a červené víno.

Dôležité je poznamenať, že množstvo kvercetínu v potravinách môže závisieť od podmienok, v ktorých sa potraviny pestovali. Aby sme tak mohli optimalizovať biologickú dostupnosť a funkčnosť, vytvorili sme našu vlastnú zmes kvercetínu s použitím troch rôznych zložiek z dvoch rôznych rastlinných zdrojov: sofory japonskej a cibúľ. Kvalita našich zložiek je zakaždým taká dôležitá ako ich množstvo, a to zostáva našou prioritou, pokiaľ ide o zdroje kvercetínu, ktoré sme vybrali pre tento prípravok.

FUKOIDÁNY

Hnedé morské riasy obsahujú prvok nazvaný fukoidán. Fukoidány z morských rias sú nepriľnavé zlúčeniny (môžete si ich predstaviť ako biologický ekvivalent teflónu). Nachádzajú sa v rôznych druhoch hnedých morských rias v ich bunkových stenách, a slúžia na ochranu rias pred vonkajším stresom.

Výživové vlastnosti fukoidánov nie sú novou informáciou.
V minulosti sa morské riasy obsahujúce fukoidán používali
v starovekých tradíciách už tisíce rokov. V skutočnosti prvé záznamy o jeho použití sa datujú do roku 12000 pred Kristom, keď sa počas archeologických vykopávok v Monte Verde v Čile odkryli dôkazy o ich používaní.

Dnes sa fukoidány ako vysoko hodnotné zložky pridávajú do výživových produktov. Vieme, že kvalita a cena sa medzi rôznymi dodávateľmi výrazne líšia. V našom doplnku ZinoGene+ sme sa rozhodli použiť exkluzívnu zložku fukoidánu.

FISETÍN

Fisetín, ktorý pôsobí v mnohých rastlinách ako farbivo, patrí do flavonoidnej skupiny polyfenolov. V doplnku ZinoGene+ sme si vytvorili vlastnú zmes fisetínu z výťažku zo škumpy vlasatej
a výťažku z jahôd.

Tento bioflavanoid má antioxidačné vlastnosti a hoci je prítomný v rôznych druhoch ovocia a zeleniny, ako sú jahody, jablká, kaki, hrozno, cibuľa, kivi a kel, koncentrácia je nízka. Priemerný denný príjem fisetínu z rôznych zdrojov zeleniny sa odhaduje na približne 0,4 mg. Na porovnanie, len 1 tableta ZinoGene+ poskytuje 25 mg.

PIPERÍN

Čierne korenie je jedným z najčastejšie používaných korenín na celom svete a je vyrobené z mletých zrniek korenia, čo je sušené bobule z peprovníka čierneho (piper nigrum). Čierne korenie je však viac než len základ kuchyne, považuje sa za „kráľa korení“ a používalo sa tisícky rokov v starovekých ayurvédskych tradíciách kvôli vysokej koncentrácii silných vysoko antioxidantných zlúčenín nazvaných piperín.

Piperín sa počas fázy dozrievania extrahuje z rastliny, keď sa mení farba bobúľ zo zelenej na červenú. Načasovanie zberu je dôležitým aspektom zabezpečenia vrcholového antioxidačného profilu piperínu. V doplnku ZinoGene+ sme použili patentovaný extrakt BioPerine®, ktorý bol štandardizovaný na minimálne 95 % piperínu a používame ho ako biodostupný vylepšovač viac ako 20 rokov.