Všetky naše časopisy nájdete aj v predajnach tlače.

XTEND (pre získanie premium ceny 29 Eur čítajte DETAIL)

Novinka Tip
14 hodnotení
ZADARMOZADARMO
Snímka obrazovky 2020 03 15 o 12.32.10
41 €
Objednané
Položka bola vypredaná…

video: https://youtu.be/c5teGr1w4mU

 

Xtend  je v súčasnosti najpokročilejší dostupný doplnok stravy. Obsahuje rad 23 vitamínov, minerálov, stopových prvkov, ako aj kľúčové fytonutrienty a navyše vyčistený 1,3/1,6 beta glukán Wellmune získaný z pekárskych kvasníc. Chráni a obnovuje bunky a tkanivá. Je dokonalým doplnkom k oleju BalanceOil a poskytuje kompletnú podporu pri dopĺňaní živín.

Chcete kupovať za prémiovú cenu 29 Eur?  K získaniu prémiových cien je nutná registrácia a tiež objednanie jedného z predplatených balíčkov PREMIUM. Pre vysvetlenie zavolajte: +421905401409

Zaregistrovať sa môžte tu:

XTEND - nákup za prémiové ceny

Ak potrebujete pomoc napíšte nám na zinzino@zdravieplus.com a my vám s registráciou pomôžeme.

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné živiny doplnok stravy Xtend

Keby sme chceli dať všetky živiny, ktoré denne potrebujeme do jednej tablety, bola by naozaj veľká. Preto je odporúčaná denná dávka produktu Xtend 4 tablety, aby sme zaistili dostatočné množstvo príjmu živín na každý deň. Vyzerá ako obyčajná vitamínová alebo minerálnej tableta. Základom sú teda bežné zložky, ktoré obsahuje väčšina kvalitných doplnkov stravy. Xtend však mimo tohto základu obsahuje aj ďalšie veľmi dôležité živiny.

fytonutrienty

látky, ktoré rastliny vytvárajú pre svoje zdravie a  ochranu. Napríklad rôzne formy vitamínu E. Väčšina vitamínových doplnkov obsahuje iba jednu z foriem, ale ľudské telo potrebuje všetky formy, pretože každá vykonáva inú úlohu. Niektoré formy účinne likvidujú škody na bunkových membránach, iné ničia rakovinové bunky. Najlepšie výsledky teda dosiahneme pokiaľ tieto rôzne formy užívame spoločne

karotenoidy

sú rôzne druhy, veľmi známy je beta-karotén, ale možno ste počuli o alfa-karoténe. Ten je účinný pri zabíjaní rakovinových buniek. Zeaxantín a luteín chráni vnútorné prostredie oka a bráni úbytku zraku. Patrí tu aj lycopen, ktorý sa nachádza vo vodnom melónu a paradajkách a pôsobí tiež proti rakovinovým bunkám v rôznych tkanivách.

spektrum polyfenolov

4 druhy sú rozpustné vo vode a 3 v tukoch. Každý z nich sa v tele správa inak a tiež sa dostávajú do rôzných miest. Obsiahnuté sú tu všetky, pretože chceme rozšíriť protizápalovú ochranu do celého organizmu.

Betaglukány 1,3 / 1,6

sú veľmi dôležité pre fungovanie vrodenej imunity. Je to najefektívnejší prostriedok k pozitívnej modulácii a posilneniu imunitného systému. Pridali sme k nim rhodanid, látku získanú z brokolice. V malých dávkach sa jedná o esenciálnu žvinu, ale veľmi dôležitú pre funkciu imunitného systému. Tieto látky pomáhajú chrániť oči, uši, krk, ale aj dýchacie cesty a tráviace ústrojenstvo. U väčšiny ľudí betaglukány bez rhodanidu dostatočne nefungujú.
V prípravku Xtend 60 tabliet sú všetky tieto špecifické zložky skombinované s bežnými vitamíny a minerály.

Tuk na bruchu 

Veľkou problematickou oblasťou je tuk na bruchu (viscerálny tuk). Môže byť zdrojom zápalu a navyše naň útočia makrofágy (biele krvinky), ktoré pri tom produkujú prozápalové látky. Veľké brucho prináša zvýšené riziko cukrovky, ochorenia srdca a ďalšie chorôb.

Z tohto dôvodu vyvinula švédska spoločnosť Zinzino produkt Xtend. Obsahuje fytonutrienty a polyfenoly, ktoré zastavia zápalovú reakciu v oblasti brucha. Ide napríklad o niekoľko druhov vitamínu E (tokoferony), karotenoidy (lykopén, luteín a zeoxantín) z paradajok a avokáda. Účinnou a protizápalovú zložkou je antioxidant oleuropein (polyfenol) obsiahnutý v olivách.

Zápal v ústach

Zápal v ústach môže viesť k nepríjemným problémom. Niektoré toxíny sa cez čuchové centrum dostávajú do mozgu a súvisia napríklad s Parkinsonovou chorobou. Keďže toxíny produkované zápalom v ústach zároveň prehĺtame, môže paradentóza a jej predstupne zvýšiť riziko rakoviny pankreasu, vysokého krvného tlaku a rakoviny prsníka. Dlho vedci hľadali nástroj ako proti tomuto typu zápalu bojovať. Nakoniec našli látku v oceáne v jednej morskej riase. V niektorých krajinách ako je Japonsko či Kórea, sa morské riasy bežne konzumujú. Tieto národy spája jeden spoločný rys a tým je kvalitný chrup.

Zubná sklovina a jej ochrana

Jednou zo známych a veľmi užitočných morských rias je Ascophyllum nodosum. Obsahuje špecifické molekuly s názvom fukoidany, ktoré sa pri konzumácii uvoľňujú do slín a do krvi. Zo slín sa uchytí na zuby a krčky, kde vytvorí ochrannú vrstvu, aby sa na nich baktérie neudržali. Týmto sa obmedzí tvorba zubného plaku alebo kameňa. Krvácanie sa zastavuje a rovnako tak aj zápal. Fukoidany sú súčasťou produktu Xtend.

Produkt Zinzino Xtend 60 tabliet si môžete zakúpiť na našom webe. Odporúčame užívať spoločne s Balance Oil, pretože základom je zdravá bunka, ktorá dokáže prijať živiny v plnej miere.

VLASTNOSTI

užite si podstatne viac energie
zlepšuje a posilňuje kosti, chrupavky, kĺby
zlepšuje imunitný systém
obsahuje výhradne prírodné ingrediencie
145 potvrdených pozitívnych účinkov (EFSA)
poskytuje plnohodnotný program nutričnej ​​výživy pre rast a výživu tkanív

ZLOŽENIE

objemová činidlá (beta cyklodextrín, mikrokryštalická celulóza, trikalciumfosfát), extrakt z olivových listov (Olea europea folia), hydroxid horečnatý,
riasy (Ascophyllum nodosum),
1,3 - 1,6 beta-glukánov (od Saccharomyces cerevisiae),
kurkuma extrakt (Curcuma longa),
vitamín C,
brokolica (Brassica oleracea),
bisglycinát zinočnatý,
vitamín E - zmesi tokoferolov a tokotrienolov,
extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis),
extrakt z paradajok (Solanom lycopersicum),
železný bisclyinát,
látky proti spekaniu  (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín, polyvinylpyrrolidon), nechtíkový kvetový extrakt (Tagetes erecta),
kyselina listová,
vitamín K2,
selenát sodný,
niacínamid, koenzým Q10,
molybdén sodný,
manganistan bisglycinát,
extrakt z mikrorias (Dunaliella salina),
bisglycinát medi,
kyselina pantoténová,
vitamín B12,
vitamín D3,
chlorid chromitý,
vitamín B6,
tiamín hydrochlorid,
riboflavín,
vitamín K1,
jód draselný,
biotín

OBSAH

balenie obsahuje 90 kapsúl

DÁVKOVANIE

pre dospelých a deti od 12 rokov počas jedla 2-4 tablety denne
neprekračujte odporúčanú dennú dávku

SKLADOVANIE

skladujte na tmavom suchom mieste pri izbovej teplote alebo v chladničke

UPOZORNENIE

neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
kombinujte doplnky stravy s vyváženou stravou a zdravým životným štýlom pre dosiahnutie najlepších výsledkov.
uchovávajte mimo dosahu detí.
ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky na predpis alebo trpíte zdravotným stavom, poraďte so svojím lekárom pred použitím produktu
prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov veku
Krajina pôvodu: Švédsko