Všetky naše časopisy nájdete aj v predajnach tlače.

Skin Serum 24 hodín (pre získanie premium ceny 54 Eur čítajte detail)

Novinka
3 hodnotenia
ZADARMOZADARMO
Snímka obrazovky 2021 03 28 o 8.52.11
108 €
Skladom

video: https://youtu.be/iqEG-D13V2I

Zinzino pleťové sérum je 24-hodinové omladzovacie sérum na tvár a krk. Hydratuje a vyhladzuje pokožku a zlepšuje jej silu a elasticitu. Vďaka tomu vyhladzuje jemné línie a redukuje viditeľnosť vrások. Zinzino pleťové sérum je prvý produkt svojho druhu. Je navrhnuté tak, aby systematicky modifikovalo proces starnutia a predstavuje ďalší evolučný krok v starostlivosti o pleť. Zinzino pleťové sérum funguje tak, že zlepšuje extracelulárnu matricu (ECM), jemnú sieť mikrovlákien, ktorá podporuje pokožku. Účinné látky v Zinzino pleťovom sére chránia, uzdravujú a obnovujú túto matricu.

Chcete kupovať za prémiovú cenu 54 Eur?  K získaniu prémiových cien je nutná registrácia a tiež objednanie jedného z predplatených balíčkov PREMIUM. 

Zaregistrovať sa môžte tu:

Skin serum - nákup za prémiové ceny

Ak potrebujete pomoc napíšte nám na zinzino@zdravieplus.com a my vám s registráciou pomôžeme.

 

  • Hydratuje a vyhladzuje pokožķu.
  • Zlepšuje pružnosť a pevnosť pokožky
  • Vyhladzuje jemné línie a redukuje viditeľnosť vrások
  • Znižuje veľkosť pórov

Detailné informácie

Podrobný popis

EXTRACELULÁRNA MATRICA MÁ VEĽKÝ VPLYV NA STARNUTIE PLETI A JEJ OZDRAVENIE

Pokožka vystavená vonkajším vplyvom (na rukách a tvári) starne rýchlejšie ako chránená pokožka, pretože mnohé príznaky starnutia sú ovplyvnené vonkajšími faktormi. Medzi tieto faktory patrí slnečné žiarenie, cigaretový dym a látky znečisťujúce životné prostredie, ktoré produkujú škodlivé radikály poškodzujúce pokožku. A potom sú tu aj vnútorné faktory. Keď je metabolizmus pokožky optimálny, poškodenie sa opraví a matrica sa zachová. Nezdravé stravovanie však urýchľuje poškodenie matrice a spomaľuje jej regeneráciu. Toto má za následok zrýchlené zhoršenie kvality matrice a urýchľuje vývoj jemných línií a vrások. Starostlivosť o pleť by sa mala venovať príčinám starnutia, ako aj jeho viditeľným príznakom. Zinzino pleťové sérum svoju úlohu plní tým, že ochraňuje, uzdravuje a obnovuje matricu. je to vysoko efektívny samostatný produkt. Ak má však vaše stravovanie ďaleko od dokonalosti, funkcia séra je ešte viac podporená v kombinácii s prípravkami BalanceOil a Xtend, ktoré vyživujú pokožku zvnútra.

OCHRANA: ZNÍŽENIE POŠKODENIA MATRICE

Slnečné svetlo spôsobuje starnutie pokožky degradáciou ECM. Zinzino pleťové sérum obsahuje 4 účinné látky, ktoré blokujú túto kľúčovú časť procesu starnutia v 4 rôznych štádiách. skvalén - 1-3, 1-6 beta-glukány - tokoferoly a tokotrienoly - olivové polyfenoly

UZDRAVENIE: ZVÝŠENÁ TVORBA MATRICE Kožné bunky nazývané fibroblasty ozdravujú ECM vytvorením nového kolagénu, elastínu a iných mikrovlákien. Zinzino pleťové sérum obsahuje 2 účinné látky, ktoré zvyšujú aktivitu fibroblastov 2 komplementárnymi spôsobmi - heptapeptid mednatý a 1-3, 1-6 beta glukány.

Znížením degradácie ECM a lepším ozdravením matrice sa kvalita ECM postupne zlepšuje. Týmto sa zaisťuje mladistvý vzhľad.

OBNOVA: VYŠŠIA KVALITA MATRICE

Obnovou ECM sa pokožka hydratuje a vyhladzuje, zvyšuje sa jej sila a elasticita. Vďaka tomu vyhladzuje jemné línie a redukuje viditeľnosť vrások. Obnova si vyžaduje čas. Aby ste dosiahli rýchlejšie výsledky, sérum obsahuje ďalšie dve rýchlo pôsobiace zlúčeniny, ktoré poskytujú okamžité benefity. - nechtík (protizápalové činidlo) - kyselina hyalurónová (hydratačné činidlo)

ZLATISTÝ LESK Zinzino pleťové sérum obsahuje stopy beta karoténu, prirodzeného farbiva mnohých druhov ovocia a zeleniny. Opakované použitie séra dodáva pleti jemný zlatistý lesk a tým aj zdravý a atraktívny vzhľad, ktorý je spojený so zdravou výživou

ĎALŠIE PRÍSADY Do pleťového séra pridávame aj ďalšie dôležité zložky, ktorými sú: Bambucké maslo, tuk na báze orechov, a slnečnicový olej, oba s dobrými hydratačnými vlastnosťami. Používame tiež írsky mach, druh morskej riasy, ktorý má hydratačný účinok a poskytuje ochranu proti UV žiareniu. Sepiolit, minerálny il, sa pridáva kvôli jeho antiseptickým a liečivým vlastnostiam, zatiaľ čo Avena Sativa, ovsený extrakt pomáha pri poskytovaní úľavy podráždenej pokožke. Nakoniec sme pridali betain, ktorý podporuje rovnováhy vody v bunkách a má protizápalové účinky.