Všetky naše časopisy nájdete aj v predajnach tlače.

Skin Serum 24 hodín (pre získanie premium ceny 50 Eur čítajte detail)

Novinka
3 hodnotenia
ZADARMOZADARMO
Snímka obrazovky 2021 03 28 o 8.52.11
98 €
Skladom

video: https://youtu.be/iqEG-D13V2I

Zinzino pleťové sérum je 24-hodinové omladzovacie sérum na tvár a krk. Hydratuje a vyhladzuje pokožku a zlepšuje jej silu a elasticitu. Vďaka tomu vyhladzuje jemné línie a redukuje viditeľnosť vrások. Zinzino pleťové sérum je prvý produkt svojho druhu. Je navrhnuté tak, aby systematicky modifikovalo proces starnutia a predstavuje ďalší evolučný krok v starostlivosti o pleť. Zinzino pleťové sérum funguje tak, že zlepšuje extracelulárnu matricu (ECM), jemnú sieť mikrovlákien, ktorá podporuje pokožku. Účinné látky v Zinzino pleťovom sére chránia, uzdravujú a obnovujú túto matricu.

Chcete kupovať za prémiovú cenu 50 Eur?  K získaniu prémiových cien je nutná registrácia a tiež objednanie jedného z predplatených balíčkov PREMIUM. 

Zaregistrovať sa môžte tu:

Skin serum - nákup za prémiové ceny

Ak potrebujete pomoc napíšte nám na zinzino@zdravieplus.com a my vám s registráciou pomôžeme.

 

  • Hydratuje a vyhladzuje pokožķu.
  • Zlepšuje pružnosť a pevnosť pokožky
  • Vyhladzuje jemné línie a redukuje viditeľnosť vrások
  • Znižuje veľkosť pórov

Detailné informácie

Podrobný popis

EXTRACELULÁRNA MATRICA MÁ VEĽKÝ VPLYV NA STARNUTIE PLETI A JEJ OZDRAVENIE

Pokožka vystavená vonkajším vplyvom (na rukách a tvári) starne rýchlejšie ako chránená pokožka, pretože mnohé príznaky starnutia sú ovplyvnené vonkajšími faktormi. Medzi tieto faktory patrí slnečné žiarenie, cigaretový dym a látky znečisťujúce životné prostredie, ktoré produkujú škodlivé radikály poškodzujúce pokožku. A potom sú tu aj vnútorné faktory. Keď je metabolizmus pokožky optimálny, poškodenie sa opraví a matrica sa zachová. Nezdravé stravovanie však urýchľuje poškodenie matrice a spomaľuje jej regeneráciu. Toto má za následok zrýchlené zhoršenie kvality matrice a urýchľuje vývoj jemných línií a vrások. Starostlivosť o pleť by sa mala venovať príčinám starnutia, ako aj jeho viditeľným príznakom. Zinzino pleťové sérum svoju úlohu plní tým, že ochraňuje, uzdravuje a obnovuje matricu. je to vysoko efektívny samostatný produkt. Ak má však vaše stravovanie ďaleko od dokonalosti, funkcia séra je ešte viac podporená v kombinácii s prípravkami BalanceOil a Xtend, ktoré vyživujú pokožku zvnútra.

OCHRANA: ZNÍŽENIE POŠKODENIA MATRICE

Slnečné svetlo spôsobuje starnutie pokožky degradáciou ECM. Zinzino pleťové sérum obsahuje 4 účinné látky, ktoré blokujú túto kľúčovú časť procesu starnutia v 4 rôznych štádiách. skvalén - 1-3, 1-6 beta-glukány - tokoferoly a tokotrienoly - olivové polyfenoly

UZDRAVENIE: ZVÝŠENÁ TVORBA MATRICE Kožné bunky nazývané fibroblasty ozdravujú ECM vytvorením nového kolagénu, elastínu a iných mikrovlákien. Zinzino pleťové sérum obsahuje 2 účinné látky, ktoré zvyšujú aktivitu fibroblastov 2 komplementárnymi spôsobmi - heptapeptid mednatý a 1-3, 1-6 beta glukány.

Znížením degradácie ECM a lepším ozdravením matrice sa kvalita ECM postupne zlepšuje. Týmto sa zaisťuje mladistvý vzhľad.

OBNOVA: VYŠŠIA KVALITA MATRICE

Obnovou ECM sa pokožka hydratuje a vyhladzuje, zvyšuje sa jej sila a elasticita. Vďaka tomu vyhladzuje jemné línie a redukuje viditeľnosť vrások. Obnova si vyžaduje čas. Aby ste dosiahli rýchlejšie výsledky, sérum obsahuje ďalšie dve rýchlo pôsobiace zlúčeniny, ktoré poskytujú okamžité benefity. - nechtík (protizápalové činidlo) - kyselina hyalurónová (hydratačné činidlo)

ZLATISTÝ LESK Zinzino pleťové sérum obsahuje stopy beta karoténu, prirodzeného farbiva mnohých druhov ovocia a zeleniny. Opakované použitie séra dodáva pleti jemný zlatistý lesk a tým aj zdravý a atraktívny vzhľad, ktorý je spojený so zdravou výživou

ĎALŠIE PRÍSADY Do pleťového séra pridávame aj ďalšie dôležité zložky, ktorými sú: Bambucké maslo, tuk na báze orechov, a slnečnicový olej, oba s dobrými hydratačnými vlastnosťami. Používame tiež írsky mach, druh morskej riasy, ktorý má hydratačný účinok a poskytuje ochranu proti UV žiareniu. Sepiolit, minerálny il, sa pridáva kvôli jeho antiseptickým a liečivým vlastnostiam, zatiaľ čo Avena Sativa, ovsený extrakt pomáha pri poskytovaní úľavy podráždenej pokožke. Nakoniec sme pridali betain, ktorý podporuje rovnováhy vody v bunkách a má protizápalové účinky.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie