Všetky naše časopisy nájdete aj v predajnach tlače.

BalanceOil 300ml (pre získanie premium ceny 31 Eur čítajte DETAIL)

Novinka Tip
48 hodnotení
ZADARMOZADARMO
Snímka obrazovky 2021 03 28 o 8.53.14
47 €
Skladom
 
BalanceOil 300ml je prémiová ingrediencia s obsahom prírodného rybieho oleja, s dostupnými omega-3 (EPA + DHA), olivovými polyfenolmi a vitamínom D3. Polyfenoly zabezpečujú ochranu buniek i oleja pred oxidáciou, zabezpečujú až 10x lepšiu vstrebateľnosť omega3 mastných kyselín do buniek a upravuje rovnováhu omega6 a omega3 vo vašom tele. Vyberte si svoju príchuť pomaranč, grapefruit, citrón alebo vanilku.

Chcete kupovať za prémiovú cenu 31 Eur?  K získaniu prémiových cien je nutná registrácia a tiež objednanie jedného z predplatených balíčkov PREMIUM.  Pre vysvetlenie zavolajte: +421905401409

Zaregistrovať sa môžte tu:

BalanceOil 300ml - nákup za prémiové ceny

Ak potrebujete pomoc napíšte nám na zinzino@zdravieplus.com a my vám s registráciou pomôžeme.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zinzino BalanceOil je synergická zmes vysoko kvalitného rybieho oleja, bohatá na Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, so špeciálne vybraným extra panenským olivovým olejom s vysokým obsahom polyfenolov. BalanceOil bezpečne upravuje a udržuje hladiny EPA + DHA a rovnováhu Omega-6 a Omega-3 vo Vašom tele. BalanceOil podporuje správne mozgové funkcie a správne srdcové funkcie a imunitný systém. Môžeme Vám ponúknuť BalanceOil v niekoľkých príchutiach. Vybrať si môžete medzi čerstvým citrónom, lahodnú vanilkou, grapefruitom alebo vzrušujúce zmesou pomaranča, citrónu a mäty.

Omega 3 je esenciálna mastná kyselina, organizmus si ju nedokáže vyrobiť a musí ju prijímať z potravy. Zinzino BalanceOil je unikátna, synergetická zmes, ktorá sa skladá z esenciálnych rybích tukov najvyššej akosti s vysokým obsahom Omega 3 mastných kyselín EPA a DHA a vybraného extra panenského olivového oleja z prvého lisovania s vysokým obsahom polyfenolov. Dohromady tvorí najdokonalejšiu Omega superformulu!

BalanceOil vám dodá potrebné množstvo kyseliny Omega 3, ktorá zaručene zlepší váš zdravotný stav. Okrem toho dodá nevyhnutné polyfenoly. BalanceOil bezpečne upravuje a udržuje potrebnú rovnováhu EPA a DHA v tele a vytvára zdravý pomer Omega 6 a Omega 3. Jedinečný dôkaz - je laboratórny krvný test. Ďalej potom BalanceOil dodá telu vitamín D3, ktorý plní rad funkcií v organizme, napríklad podporuje zdravé kosti a zuby, prispieva k zlepšeniu imunity, podporuje funkciu mozgu a nervovej sústavy. BalanceOil je najlepší super prostriedok obsahujúci esenciálne Omega kyseliny! Výrobok podporuje optimálnu činnosť mozgu (250 mg EPA a DHA), srdca, posilňuje imunitu (vitamín D3).

Bunková membrána

Ľudský organizmus je zložený z cca 50 biliónov buniek. Každá bunka je chránená bunkovou (citoplazmatickou) membránou, tvorenou dvojitou vrstvou fosfolipidov (mastnými kyselinami a proteínmy). Pokiaľ nemá bunková membrána správny pomer esenciálnych mastných kyselín Omega 6 k Omega 3 narušuje to správnu funkciu bunky.

Esenciálny znamená, že si telo tieto mastné kyseliny (Omega 6 a Omega 3) nedokáže vyrobiť, ale prijíma ich z našej stravy. Z dôvodu zle nastavenej stravy má priemerný Európan tento pomer 15:1 (tzn. niekoľko násobne vyšší príjem Omega 6). K ideálnemu pomere 3:1 má teda Európan poriadne ďaleko.

Vyšší pomer ako 3:1 má za následok

1. Zlú priepustnosť bunkovej membrány - tým dochádza k nižšej vstrebateľnosti živín (kyslík, glukóza, vitamíny a minerály). Načo je Vám zvýšený príjem vitamínov, keď nedorazí k hlavnému príjemcovi a to k bunkám.

2. Nedostatočnú látkovú výmenu a detoxikáciu buniek -  z jednej strany bunka prijíma živiny, ale potrebuje sa aj čistiť. Ak správne nefunguje bunková membrána, bunka nedokáže vyplaviť nečistoty!

3. prozápalové prostredie v bunkách, ktoré je spôsobené nedostatočnou funkčnosťou bunkovej membrány a tým, že toxíny a nečistoty zostávajú vo vnútri bunky

Ako tento pomer mastných kyselín zlepšiť?

- jednou z možností je úprava stravy, zvýšiť príjem morských rýb alebo morských rias, tieto potraviny obsahujú najkvalitnejšie Omega 3, je nutné ešte doplniť kvalitné polyfenoly (napr. olivový olej) z dôvodu ochrany Omega 3 než sa dostane k bunke, a zároveň obmedziť čo najviac príjem potravín s Omega 6

- druhou možnosťou je využitie kvalitných potravinových doplnkov stravy s Omega 3 a polyfenolmi. Všetko musí byť v najvyššej kvalite inak Omega 3 nebude fungovať. Naopak vďaka dôsledne vybraným 18-tim antioxidantom - polyfenolom, je zabezpečená až 10 násobne vyššia vstrebateľnosť omega 3 do buniek a to je práve tá tajná zbraň -  patent firmy Zinzino.

Na našom webe ponúkame jedinečný produkt od švédskej firmy Zinzino koncept Balance Oil. Omega 3 je starostlivo vybraná z malých morských rýb, ktoré sa živia morskými riasami (najkvalitnejší zdroj omega 3) a je doplnený polyfenolmi na jej ochranu (španielsky olivový olej najvyššej kvality). Zahŕňa verziu "pre deti" Balance OilAquaX, pre vegánov z morských rias, alebo produkt v kapsuliach Essent.

Na overenie účinnosti Omega 3 sa môžete otestovať pomocou testu, ktorý vyhodnocujú nezávislé medzinárodné laboratórium v ​​Nórsku Vitas (spolupracuje s WHO).

Myslíte, že jete zdravo?  Otestujte sa! Zistíte svoj aktuálny pomer mastných kyselín, priestupnosť bunkovej membrány alebo náchylnosť k chronickým zápalom, ktorého dôsledkom sú civilizačné choroby.

VLASTNOSTI BALANCE OIL:

optimálnej funkcie mozgu

dobré pre vaše srdce

dobré pre váš imunitný systém

pomáha udržiavať normálnu EPA a DHA vo vašom tele

pomáha udržiavať normálne hladiny Omega-6: Omega-3 vo vašom tele

pomáha udržiavať hladinu polyfenolu vo vašom tele na podporu krvných lipidov pred oxidačným stresom

podporuje funkciu očí,

pomáha udržiavať hladiny triglyceridov a krvného tlaku, ktoré sú už v rámci normálnych limitov, a podporuje zdravé kosti, svaly, zuby a bunky

ZLOŽENIE

rybí olej (z ančovičiek, makrel, sardiniek),

za studena lisovaný olivový olej,

zmiešané tokoferoly (antioxidanty),

vitamín D3 (cholekalciferol).

podľa príchute - vanilka, citrón, pomaranč-citrónová mäta, grapefruit

OBSAH

300ml

MOZGOVÁ FUNKCIA

EPA a DHA sa vyznačujú overenými účinkami podporujúcimi udržanie správnej mozgovej funkcie. DHA prispieva k správnemu vývinu mozgu plodu a dojčených detí. Mastné kyseliny Omega-3 s dlhým reťazcom sú dôležité pre nás aj pre nasledujúcu generáciu.

SRDCOVÁ FUNKCIA

EPA a DHA sa vyznačujú overenými zdravotnými účinkami ovplyvňujúcimi zdravotný stav srdca. Prispievajú k normálnej funkcii nášho srdca.

IMUNITNÝ SYSTÉM

BalanceOil obsahuje vitamín D, ktorý je životne dôležitý pre imunitný systém, pretože prispieva k jeho správnejj funkcii.

RYBÍ OLEJ

Používané rybie oleje (od islandskej spoločnosti LYSI) sa získavajú predovšetkým z krátko žijúcich malých pelagických rýb, ako sú sardinky, sardely a makrely, tieto oleje však nie sú obmedzené na konkrétne druhy. Kľúčovým faktorom je profil mastných kyselín, ktorý efektívne optimalizuje rovnováhu mastných kyselín Omega-6/3 v tele do 120 dní.

Náš rybí olej sa získava z celých nespracovaných rýb. Olej prechádza procesom rafinácie, ktorý umožňuje odstrániť nečistoty získané z prostredia. Rybie oleje používané v produktoch Balance spĺňajú prísne špecifikácie týkajúce sa EPA a DHA, a sú označené certifikáciou zaručujúcou, že neobsahujú ťažké kovy a iné toxíny. Spoločnosť LYSI, ktorá vyrába BalanceOil, spĺňa všetky regulačné požiadavky týkajúce sa výroby. Tiež dodržiava postupy GMP (osvedčené výrobné postupy) týkajúce sa potravinárskych a farmaceutických výrobkov.

OLIVOVÝ OLEJ
BalanceOil obsahuje špeciálny panenský olivový olej lisovaný za studena, ktorý je zvlášť zvolený pre svoj vysoký obsah polyfenolov (viac než 350 mg/kg)5. Polyfenoly sú silné antioxidanty s mnohými priaznivými účinkami. Chránia BalanceOil vo fľaši a zároveň, čo je nemenej dôležité, aj vo vašom tele. Naše produkty neobsahujú GMO (teda geneticky modifikované organizmy).

RYBÍ A OLIVOVÝ OLEJ = SYNERGIA

VÝSLEDKY

Moderná spracovaná strava obsahuje nadmerné množstvo mastných kyselín Omega-6 a nedostatočné množstvo mastných kyselín Omega-3. Naši vedci vytvorili vzorec produktu BalanceOil tak, aby kombinoval kyseliny Omega-3 so správnym množstvom správnych polyfenolov, čím dochádza k získaniu synergickej kombinácie s úžasnými výsledkami.

DÔKAZ O DOSIAHNUTÍ ROVNOVÁHY

ZA 120 DNÍ

Naše certifikované laboratóriá analyzovali viac ako 490 000 krvných testov (k marcu 2020), čím došlo k vytvoreniu najväčšej databázy na svete. Priemerná rovnováha kyselín Omega-6:3 u ľudí, ktorí nepoužívajú doplnky obsahujúce kyseliny Omega-3, predstavuje 12:1 v severnej Európe, 15:1 v celej Európe a 25:1 v USA. Po používaní výrobku BalanceOil po dobu 120 dní je priemerná rovnováha 5:1, v mnohých prípadoch dokonca 3:1. Prax ukazuje, že ľudia s pomerom 2,5:1  sú vysoko až na 90% chránení na bunkovej úrovni pred civilizačnými chorobami. 

VITAMÍN D3: BalanceOil obsahuje vitamín D3 (cholekalciferol). Používame prírodný vitamín D3 (cholekalciferol) vyrobený z lanolínu. Lanolín je tuk, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ovčej vlne. Vitamín D sa vyrába rozpustením prekurzora na vitamín D z lanolínu. Potom sa chemicky upravuje a aktivuje vystavením pôsobeniu ultrafialového (UV) žiarenia. Chemický proces je porovnateľný s procesom, ku ktorému dochádza v ľudskej koži pri produkcii vitamínu D.

ODPORÚČANÉ POUŽITIE: 0,15 ml BalanceOil na kg telesnej hmot- nosti. Upravte veľkosť porcie podľa telesnej hmotnosti. Dospelí s telesnou hmotnosťou 50 kg: 7,5 ml denne. Dospelí s telesnou hmotnosťou 80 kg: 12 ml denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

SKLADOVANIE: Neotvorené fľaše skladujte na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote alebo v chladničke. Otvorené fľaše skladujte v chladničke a spotrebujte ich do 45 dní. Olej môže byť pri teplotách nižších ako 4 °C mútny v dôsledku stuhnutia olivového oleja. Pri izbovej teplote sa znova zmení na číry. Uchovávajte mimo dosahu detí.

UPOZORNENIE: Ak užívate lieky na riedenie krvi, poraďte sa pred užívaním BalanceOil s lekárom.


Nutričná hodnota

Rybí olej
Mastné kyseliny Omega-3

z toho: C20:5 (EPA) z toho: C22:6 (DHA) Kyselina olejová (Omega-9) Vitamín D(250 % odporúčanej dennej dávky)*

7,5 ml.    4142 mg 1549 mg 802 mg 427 mg 1918 mg

12 ml.      6627 mg 2478 mg 1283 mg 683 mg 3069 mg

(400 % odporúčanej dennej dávky)*
* % odporúčanej dennej dávky (RDA) podľa smernice 90/496/EHS

Prísady: Rybie oleje (zo sardel, makrel a sardiniek), olivový olej lisovaný za studena, zmes polyfenolov (antioxidanty), príchuť*, vitamín D3 (cholekalciferol). *Používaná je vanilková príchuť, citrónová príchuť alebo pomarančovo-citrónovo-mätová príchuť.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie