Všetky naše časopisy nájdete aj v predajnach tlače.

BalanceOil 300ml (pre získanie premium ceny 38 Eur čítajte DETAIL)

Novinka Tip
72 hodnotení
ZADARMOZADARMO
Snímka obrazovky 2021 03 28 o 8.53.14
54 €
Skladom
 
BalanceOil 300ml je prémiová ingrediencia s obsahom prírodného rybieho oleja, s dostupnými omega-3 (EPA + DHA), olivovými polyfenolmi a vitamínom D3. Polyfenoly zabezpečujú ochranu buniek i oleja pred oxidáciou, zabezpečujú až 10x lepšiu vstrebateľnosť omega3 mastných kyselín do buniek a upravuje rovnováhu omega6 a omega3 vo vašom tele. Vyberte si svoju príchuť pomaranč, grapefruit, citrón alebo vanilku.

Chcete kupovať za prémiovú cenu 38 Eur?  K získaniu prémiových cien je nutná registrácia a tiež objednanie jedného z predplatených balíčkov PREMIUM.  Pre vysvetlenie zavolajte: +421905401409

Zaregistrovať sa môžte tu:

BalanceOil 300ml - nákup za prémiové ceny

Ak potrebujete pomoc napíšte nám na zinzino@zdravieplus.com a my vám s registráciou pomôžeme.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zinzino BalanceOil je synergická zmes vysoko kvalitného rybieho oleja, bohatá na Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, so špeciálne vybraným extra panenským olivovým olejom s vysokým obsahom polyfenolov. BalanceOil bezpečne upravuje a udržuje hladiny EPA + DHA a rovnováhu Omega-6 a Omega-3 vo Vašom tele. BalanceOil podporuje správne mozgové funkcie a správne srdcové funkcie a imunitný systém. Môžeme Vám ponúknuť BalanceOil v niekoľkých príchutiach. Vybrať si môžete medzi čerstvým citrónom, lahodnú vanilkou, grapefruitom alebo vzrušujúce zmesou pomaranča, citrónu a mäty.

Omega 3 je esenciálna mastná kyselina, organizmus si ju nedokáže vyrobiť a musí ju prijímať z potravy. Zinzino BalanceOil je unikátna, synergetická zmes, ktorá sa skladá z esenciálnych rybích tukov najvyššej akosti s vysokým obsahom Omega 3 mastných kyselín EPA a DHA a vybraného extra panenského olivového oleja z prvého lisovania s vysokým obsahom polyfenolov. Dohromady tvorí najdokonalejšiu Omega superformulu!

BalanceOil vám dodá potrebné množstvo kyseliny Omega 3, ktorá zaručene zlepší váš zdravotný stav. Okrem toho dodá nevyhnutné polyfenoly. BalanceOil bezpečne upravuje a udržuje potrebnú rovnováhu EPA a DHA v tele a vytvára zdravý pomer Omega 6 a Omega 3. Jedinečný dôkaz - je laboratórny krvný test. Ďalej potom BalanceOil dodá telu vitamín D3, ktorý plní rad funkcií v organizme, napríklad podporuje zdravé kosti a zuby, prispieva k zlepšeniu imunity, podporuje funkciu mozgu a nervovej sústavy. BalanceOil je najlepší super prostriedok obsahujúci esenciálne Omega kyseliny! Výrobok podporuje optimálnu činnosť mozgu (250 mg EPA a DHA), srdca, posilňuje imunitu (vitamín D3).

Bunková membrána

Ľudský organizmus je zložený z cca 50 biliónov buniek. Každá bunka je chránená bunkovou (citoplazmatickou) membránou, tvorenou dvojitou vrstvou fosfolipidov (mastnými kyselinami a proteínmy). Pokiaľ nemá bunková membrána správny pomer esenciálnych mastných kyselín Omega 6 k Omega 3 narušuje to správnu funkciu bunky.

Esenciálny znamená, že si telo tieto mastné kyseliny (Omega 6 a Omega 3) nedokáže vyrobiť, ale prijíma ich z našej stravy. Z dôvodu zle nastavenej stravy má priemerný Európan tento pomer 15:1 (tzn. niekoľko násobne vyšší príjem Omega 6). K ideálnemu pomere 3:1 má teda Európan poriadne ďaleko.

Vyšší pomer ako 3:1 má za následok

1. Zlú priepustnosť bunkovej membrány - tým dochádza k nižšej vstrebateľnosti živín (kyslík, glukóza, vitamíny a minerály). Načo je Vám zvýšený príjem vitamínov, keď nedorazí k hlavnému príjemcovi a to k bunkám.

2. Nedostatočnú látkovú výmenu a detoxikáciu buniek -  z jednej strany bunka prijíma živiny, ale potrebuje sa aj čistiť. Ak správne nefunguje bunková membrána, bunka nedokáže vyplaviť nečistoty!

3. prozápalové prostredie v bunkách, ktoré je spôsobené nedostatočnou funkčnosťou bunkovej membrány a tým, že toxíny a nečistoty zostávajú vo vnútri bunky

Ako tento pomer mastných kyselín zlepšiť?

- jednou z možností je úprava stravy, zvýšiť príjem morských rýb alebo morských rias, tieto potraviny obsahujú najkvalitnejšie Omega 3, je nutné ešte doplniť kvalitné polyfenoly (napr. olivový olej) z dôvodu ochrany Omega 3 než sa dostane k bunke, a zároveň obmedziť čo najviac príjem potravín s Omega 6

- druhou možnosťou je využitie kvalitných potravinových doplnkov stravy s Omega 3 a polyfenolmi. Všetko musí byť v najvyššej kvalite inak Omega 3 nebude fungovať. Naopak vďaka dôsledne vybraným 18-tim antioxidantom - polyfenolom, je zabezpečená až 10 násobne vyššia vstrebateľnosť omega 3 do buniek a to je práve tá tajná zbraň -  patent firmy Zinzino.

Na našom webe ponúkame jedinečný produkt od švédskej firmy Zinzino koncept Balance Oil. Omega 3 je starostlivo vybraná z malých morských rýb, ktoré sa živia morskými riasami (najkvalitnejší zdroj omega 3) a je doplnený polyfenolmi na jej ochranu (španielsky olivový olej najvyššej kvality). Zahŕňa verziu "pre deti" Balance OilAquaX, pre vegánov z morských rias, alebo produkt v kapsuliach Essent.

Na overenie účinnosti Omega 3 sa môžete otestovať pomocou testu, ktorý vyhodnocujú nezávislé medzinárodné laboratórium v ​​Nórsku Vitas (spolupracuje s WHO).

Myslíte, že jete zdravo?  Otestujte sa! Zistíte svoj aktuálny pomer mastných kyselín, priestupnosť bunkovej membrány alebo náchylnosť k chronickým zápalom, ktorého dôsledkom sú civilizačné choroby.

VLASTNOSTI BALANCE OIL:

optimálnej funkcie mozgu

dobré pre vaše srdce

dobré pre váš imunitný systém

pomáha udržiavať normálnu EPA a DHA vo vašom tele

pomáha udržiavať normálne hladiny Omega-6: Omega-3 vo vašom tele

pomáha udržiavať hladinu polyfenolu vo vašom tele na podporu krvných lipidov pred oxidačným stresom

podporuje funkciu očí,

pomáha udržiavať hladiny triglyceridov a krvného tlaku, ktoré sú už v rámci normálnych limitov, a podporuje zdravé kosti, svaly, zuby a bunky

ZLOŽENIE

rybí olej (z ančovičiek, makrel, sardiniek),

za studena lisovaný olivový olej,

zmiešané tokoferoly (antioxidanty),

vitamín D3 (cholekalciferol).

podľa príchute - vanilka, citrón, pomaranč-citrónová mäta, grapefruit

OBSAH

300ml

MOZGOVÁ FUNKCIA

EPA a DHA sa vyznačujú overenými účinkami podporujúcimi udržanie správnej mozgovej funkcie. DHA prispieva k správnemu vývinu mozgu plodu a dojčených detí. Mastné kyseliny Omega-3 s dlhým reťazcom sú dôležité pre nás aj pre nasledujúcu generáciu.

SRDCOVÁ FUNKCIA

EPA a DHA sa vyznačujú overenými zdravotnými účinkami ovplyvňujúcimi zdravotný stav srdca. Prispievajú k normálnej funkcii nášho srdca.

IMUNITNÝ SYSTÉM

BalanceOil obsahuje vitamín D, ktorý je životne dôležitý pre imunitný systém, pretože prispieva k jeho správnejj funkcii.

RYBÍ OLEJ

Používané rybie oleje (od islandskej spoločnosti LYSI) sa získavajú predovšetkým z krátko žijúcich malých pelagických rýb, ako sú sardinky, sardely a makrely, tieto oleje však nie sú obmedzené na konkrétne druhy. Kľúčovým faktorom je profil mastných kyselín, ktorý efektívne optimalizuje rovnováhu mastných kyselín Omega-6/3 v tele do 120 dní.

Náš rybí olej sa získava z celých nespracovaných rýb. Olej prechádza procesom rafinácie, ktorý umožňuje odstrániť nečistoty získané z prostredia. Rybie oleje používané v produktoch Balance spĺňajú prísne špecifikácie týkajúce sa EPA a DHA, a sú označené certifikáciou zaručujúcou, že neobsahujú ťažké kovy a iné toxíny. Spoločnosť LYSI, ktorá vyrába BalanceOil, spĺňa všetky regulačné požiadavky týkajúce sa výroby. Tiež dodržiava postupy GMP (osvedčené výrobné postupy) týkajúce sa potravinárskych a farmaceutických výrobkov.

OLIVOVÝ OLEJ
BalanceOil obsahuje špeciálny panenský olivový olej lisovaný za studena, ktorý je zvlášť zvolený pre svoj vysoký obsah polyfenolov (viac než 350 mg/kg)5. Polyfenoly sú silné antioxidanty s mnohými priaznivými účinkami. Chránia BalanceOil vo fľaši a zároveň, čo je nemenej dôležité, aj vo vašom tele. Naše produkty neobsahujú GMO (teda geneticky modifikované organizmy).

RYBÍ A OLIVOVÝ OLEJ = SYNERGIA

VÝSLEDKY

Moderná spracovaná strava obsahuje nadmerné množstvo mastných kyselín Omega-6 a nedostatočné množstvo mastných kyselín Omega-3. Naši vedci vytvorili vzorec produktu BalanceOil tak, aby kombinoval kyseliny Omega-3 so správnym množstvom správnych polyfenolov, čím dochádza k získaniu synergickej kombinácie s úžasnými výsledkami.

DÔKAZ O DOSIAHNUTÍ ROVNOVÁHY

ZA 120 DNÍ

Naše certifikované laboratóriá analyzovali viac ako 890 000 krvných testov, čím došlo k vytvoreniu najväčšej databázy na svete. Priemerná rovnováha kyselín Omega-6:3 u ľudí, ktorí nepoužívajú doplnky obsahujúce kyseliny Omega-3, predstavuje 12:1 v severnej Európe, 15:1 v celej Európe a 25:1 v USA. Po používaní výrobku BalanceOil po dobu 120 dní je priemerná rovnováha 5:1, v mnohých prípadoch dokonca 3:1. Prax ukazuje, že ľudia s pomerom 2,5:1  sú vysoko až na 90% chránení na bunkovej úrovni pred civilizačnými chorobami. 

VITAMÍN D3: BalanceOil obsahuje vitamín D3 (cholekalciferol). Používame prírodný vitamín D3 (cholekalciferol) vyrobený z lanolínu. Lanolín je tuk, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ovčej vlne. Vitamín D sa vyrába rozpustením prekurzora na vitamín D z lanolínu. Potom sa chemicky upravuje a aktivuje vystavením pôsobeniu ultrafialového (UV) žiarenia. Chemický proces je porovnateľný s procesom, ku ktorému dochádza v ľudskej koži pri produkcii vitamínu D.

ODPORÚČANÉ POUŽITIE: 0,15 ml BalanceOil na kg telesnej hmot- nosti. Upravte veľkosť porcie podľa telesnej hmotnosti. Dospelí s telesnou hmotnosťou 50 kg: 7,5 ml denne. Dospelí s telesnou hmotnosťou 80 kg: 12 ml denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

SKLADOVANIE: Neotvorené fľaše skladujte na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote alebo v chladničke. Otvorené fľaše skladujte v chladničke a spotrebujte ich do 45 dní. Olej môže byť pri teplotách nižších ako 4 °C mútny v dôsledku stuhnutia olivového oleja. Pri izbovej teplote sa znova zmení na číry. Uchovávajte mimo dosahu detí.

UPOZORNENIE: Ak užívate lieky na riedenie krvi, poraďte sa pred užívaním BalanceOil s lekárom.


Nutričná hodnota

Rybí olej
Mastné kyseliny Omega-3

z toho: C20:5 (EPA) z toho: C22:6 (DHA) Kyselina olejová (Omega-9) Vitamín D(250 % odporúčanej dennej dávky)*

7,5 ml.    4142 mg 1549 mg 802 mg 427 mg 1918 mg

12 ml.      6627 mg 2478 mg 1283 mg 683 mg 3069 mg

(400 % odporúčanej dennej dávky)*
* % odporúčanej dennej dávky (RDA) podľa smernice 90/496/EHS

Prísady: Rybie oleje (zo sardel, makrel a sardiniek), olivový olej lisovaný za studena, zmes polyfenolov (antioxidanty), príchuť*, vitamín D3 (cholekalciferol). *Používaná je vanilková príchuť, citrónová príchuť alebo pomarančovo-citrónovo-mätová príchuť.