Osudové stretnutia s darčekom

Tip Výhodné balenie
1 hodnotenie
ZadarmoZadarmo 12,90 € –23 %
OS so srdcom
12,90 € –23 % 9,90 €
limitovná ponuka do vypredania

Príbehy o stretnutiach, ktoré zmenili životy.

17 autentických príbehov vychádzajúcich zo skutočnej slovenskej reality. Priam cítite, že sa prihodili vašej susede, priateľke, mame, či kolegovi.

Drevené srdiečko s vypáleným venovaním - "Si môj osud" pre človeka, ktorý osudovo ovplyvnil alebo ešte stále ovplyvňuje váš osud...

Zapíšu sa vám do srdca svojou autenticitou, krásou a silou. Prinesú vám radosť, potešenie a vedomie, že v tom nie ste sami. A práve v tom je ich jedinečnosť a hodnota, v tom, že je v nich pravdivosť, ktorá vás nenechá ľahostajným.

Drevené srdiečko s vypáleným venovaním - "Si môj osud" pre človeka, ktorý osudovo ovplyvnil alebo ešte stále ovplyvňuje váš osud...

Detailné informácie

Podrobný popis

Najkrajšie príbehy o láske, nenávisti a  priateľstve.

Pri ich čítaní máte pocit akoby sa stali vašej priateľke, sestre, susede, či kolegovi.

Osudové stretnutie, ktoré im zmenilo všetko, čo žili predtým.

V každom príbehu vidíme seba a hľadáme seba. V tom tkvie záujem o čítanie, teda o spoznávanie osudov iných ľudí, lebo len sám život prináša situácie, ktoré nevymyslí ani najlepší spisovateľ. Nežijeme vo vzduchoprázdne a s prekvapením si uvedomujeme, že naše problémy s opačným pohlavím, rodinou, či priateľmi sú si podobné. Avšak cítíme, že každý životný príbeh je iný a jedinečný, tak ako aj my.  

Kúpou knihy OSUDOVÉ STRETNUTIA podporíte združenie pomáhajúce deťom z detských domovov osamostatniť sa.

buddy